Zvlhčovače vzduchu

7 položek celkem
levny zvlhcovac vzduchu
VÝPRODEJ -50 %
390 Kč

Zvlhčovací výkon 80 ml/h Max. velikost prostoru 10 m² Kapacita vodní nádržky 300 ml LED osvětlení Aromaterapie (aroma difuzer)

486/STR
dezinfekce pro zvlhcovace vzduchu
934 Kč

100% bio-ekologická dezinfekce, která neohrožuje živ. prostředí a je 100% bezpečná při kontaktu s lidmi 93,75% účinek proti COVID-19 již po 5 min., 99,71% již do 60...

144
Levny zvlhcovac vzduchu
1 390 Kč

Zvlhčovací výkon 250 ml/h Max. velikost prostoru 40 m² Kapacita vodní nádržky 4 l Ionizátor Časovač Vlhkoměr

90
Zvlhcovac vzduchu Smoot levne
VÝPRODEJ -40%
ZDARMAZDARMA
1 590 Kč

Zvlhčovací výkon 250 ml/h Max. velikost prostoru 40 m² Kapacita vodní nádržky 4 l UV lampa Automatický režim Noční režim Časovač Vlhkoměr

246
Zvlhčovač vzduchu
VÝPRODEJ -50 %
ZDARMAZDARMA
1 749 Kč

Zvlhčovací výkon 350 ml/h Max. velikost prostoru 50 m² Kapacita vodní nádržky 6 l UV lampa Noční režim Časovač Vlhkoměr

87
Zvlhcovac vzduchu levne
VÝPRODEJ -40%
ZDARMAZDARMA
2 699 Kč

Zvlhčovací výkon 400 ml/h Max. velikost prostoru 60 m² Kapacita vodní nádržky 8 l UV lampa Automatický režim Noční režim Časovač Vlhkoměr

93
Zvlhčovač vzduchu
VÝPRODEJ -50 %
ZDARMAZDARMA
2 869 Kč

Zvlhčovací výkon 1500 ml/h Max. velikost prostoru 80 m² Kapacita vodní nádržky 16 l UV lampa Automatický režim Noční režim Časovač Vlhkoměr

96

Zvlhčovače vzduchu udržují ideální vlhkost vzduchu, která by se v létě měla pohybovat mezi 40-55 % a v zimě mezi 30-50 %. Příliš suchý vzduch způsobuje různé zdravotní potíže např. suchý kašel, suchá pokožka a rty, pálení očí, únava atd. Zvlhčovače vzduchu také pomáhají předcházet vysoušení sliznice dýchacích cest, která není schopna dostatečně zachycovat bakterie, viry a alergeny. Zvlhčovače vzduchu také usnadní život alergikům a astmatikům, jelikož ve správně zvlhčeném prostředí dochází k menšímu usazování prachu.

Ultrazvukové zvlhčovače vzduchu Smoot využívají princip ultrazvuku, který přeměňuje vodu na mikroskopické kapičky a ty jsou pak drobným ventilátorem poháněny do vzduchu ve formě parní mlhy. Oceníte především rychlý nástup účinku, nízkou spotřebu a tichý provoz.

Při výběru zvlhčovače vzduchu dbejte na vysoký zvlhčovací výkon, který určuje, do jak velké místnosti je vhodné zvlhčovač vzduchu použít. Pokud máte nevhodné okna či extrémně nízkou vlhkost (pod 30 %), rozhodně zvažte výkonnější zařízení. Pro místnosti do 40 m² doporučujeme Smoot Fall Propro místnosti do 60 m² Smoot Mist či Smoot Fog a v místnostech až do 80 m² je vhodný Smoot Ocean Pro.

Abyste nemuseli neustále doplňovat vodu do nádobky zvlhčovače, je dobré zvolit větší nádobku. U zvlhčovačů vzduchu Smoot jsou na výběr nádobky od 4 litrů až do 16 litrů.

Pro maximální komfort vybírejte zvlhčovače vzduchu se zabudovaným vlhkoměrem a automatickým režimem, který reaguje na aktuální vlhkost v místnosti a spíná zvlhčovač dle potřeby. Zabraňuje tak příliš vlhkému prostředí, který podporuje růst plísní.

Další funkce zvlhčovačů vzduchu Smoot:

  • Manuální regulace výkonu - dle potřeby zvyšujte nebo snižujte výkon zvlhčovače
  • Noční režim - zhasnutí LED displeje a tišší chod ventilátoru
  • Předehřev vody - ohřátí vody kvůli nechtěnému ochlazení místnosti, neutralizace bakterií
  • Časovač - nastavení doby, po jaké se zvlhčovač vzduchu vypne
  • UV lampa - neutralizace bakterií a virů
  • Vlhkoměr či teploměr - poskytnutí údajů, podle kterých se dokáže zvlhčovač sám vypínat a zapínat
  • Automatické vypnutí - při nedostatečném množství vody dojde k vypnutí zvlhčovače vzduchu
  • Madla či kolečka - pro lepší přenos zvlhčovače vzduchu do jiných místností
  • Dálkové ovládání - ovládání dálkovým ovladačem

Zvlhčovač vzduchu umístěte doprostřed místnosti daleko od předmětů citlivých na vlhkost (např. obrazy). Obecně doporučujeme používat destilovanou vodu, nicméně to není nutné. V případě, že zvlhčovač vzduchu nepoužíváte více jak 2 dny, vodu v nádržce vyměňte z důvodu nemnožení bakterií.